Podaruj swojemu pupilowi odrobinę dzikiej przyjemność w postaci 100% naturalnych przysmaków z dziczyzną! Wypróbuj przysmaki treningowe dla bez dodatku cukru, składników wabiących czy sztucznych barwników!
DLA KOGO: PSY
TEMAT: Wypróbuj 100% naturalne przysmaki z dziczyzną dla psów
PRODUKT TESTOWY: O’Canis Fitness-Bits PLUS dzik z żurawiną 300g + O’Canis Oryginalne cygara z kaczki
WARTOŚĆ RYNKOWA PRODUKTU: 34,98zł

O’Canis Fitness Bits PLUS to bezzbożowy, pyszny przysmak trenerski z dużą zawartością mięsa, pieczony w naszej manufakturze. Jest to całkowicie naturalny suplement diety, który zapewnia Twojemu psu dodatkowe składniki odżywcze ale nie zawiera cukru, barwników czy konserwantów. Zawiera dodatkowe suplementy diety, które wspierają zdrowie i dostarczają psu nieodparte doznania smakowe. Wygodne, zakręcane opakowanie gwarantuje świeżość i zapach na dłużej.
Skład: Mięso z dzika 56%, ziemniaki 30%, gruszki 5%, burak czerwony 5%, żurawina 4%.

Oryginalne cygara O’Canis wykonane ze 100% mięsa mięśniowego, są zdrowym i naturalnym przysmakiem pomiędzy codziennym karmieniem, Używamy tylko wybranych mięs, które następnie formujemy w ciemnie cygara a następnie powoli i delikatnie suszymy. Nie zawierają cukru i składników wabiących, sztucznych dodatków ani wypełniaczy i można je łatwo porcjować. Cygara O’Canis dla psów to także wyjątkowa uczta dla najbardziej wrażliwych zwierząt.
Skład: 98% mięsa mięśniowego z kaczki, 2,0% jelito z kolagenu (może zawierać śladowe ilości wołowiny).

Koniecznie odwiedź stronę producenta www.OCanis.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w testowaniu, dodaj komentarz do tego postu na Facebooku lub Instagramie
Kliknij w post aby do niego przejść i dodać swoje zgłoszenie