Naturalne gryzaki Petmex to przekąski,  które urozmaicą codzienność, zapewnią chwilę wyciszenia każdemu psiakowi i zaspokoją potrzebę żucia.

DLA KOGO: PSY
TEMAT: Naturalne gryzaki to pełnowartościowe przekąski, które nasycą psa i dostarczą mu zabawy!
PRODUKT TESTOWY: zestaw 7 opakowań przysmaków Petmex
WARTOŚĆ RYNKOWA PRODUKTU: 52zł
STATUS KAMPANII
Zgłoszenia do: 23.08.2021
Kampania Trwa.

Firma Petmex produkty tworzy od początku do samego końca: surowiec pozyskuje od sprawdzonych dostawców, najlepszej jakości, poddaje go starannej obróbce, a następnie przetwarza z wykorzystaniem nowoczesnej i niezawodnej technologii by dać wszystko to co najlepsze naszym pupilom. Firma nie używa żadnych chemicznych polepszaczy i konserwantów. Produkcja gryzaków odbywa się pod nadzorem weterynaryjnym. W zakładzie jest wdrożony system HACCP.

Naturalne gryzaki Petmex najwyższej jakości zaspokoją naturalną potrzebę żucia. Smakołyk jest także pomocny w czyszczeniu zębów z płytki nazębnej i pomaga utrzymać uzębienie w doskonałym stanie. Bezpieczne, zdrowie i sprawdzone przysmaki będą doskonałym uzupełnieniem diety każdego psiaka! W skład zestawu wchodzą: Lotka Kurza Gryzak Naturalny 100g, Skóra Wołowa Gryzak Naturalny 50cm 1szt., Filet Drobiowy Gryzak Naturalny 100g, Ucho Wieprzowe Gryzak Naturalny 1szt, Żwacz Wołowy Naturalny Gryzak 100g, Penis Wołowy Cięty Gryzak Naturalny 12cm 2szt, Skóra Dorsza Warkocz.

Naturalny gryzak:

  • oczyszcza zęby
  • wzmacnia dziąsła
  • zapewnia chwilę relaksu
  • wycisza
  • stanowi zdrowe uzupełnienie diety psa

Koniecznie odwiedź sklep www.hubun.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w testowaniu, dodaj komentarz do tego postu na Facebooku lub Instagramie.
Kliknij w post aby do niego przejść i dodać swoje zgłoszenie.