DLA KOGO: PSY
TEMAT: zestaw psich przysmaków jakości super premium:  ręcznie krojona wołowina w paskach, produkowana z rostbefu i udźca wołowego, ciastka łosoś 75% z dodatkiem jabłka 35% oraz nowość – rarytas suszone krewetki!

PRODUKT TESTOWY: 3 x opakowanie pełnowartościowe 100g, 100g i 60g
WARTOŚĆ RYNKOWA PRODUKTÓW: 42,00 zł

Przetestuj pakiet 100% naturalnych, chrupkich  przysmaków dla psów.

  • Naturalnie przepyszne
  • 100% mięsa
  • Polski producent
  • Bez konserwantów, wzmacniaczy smaku i aromatów

O PRZYSMAKACH WOŁOWYCH

Skrupulatnie dobrana, ręcznie krojona wołowina w paskach, produkowana z rostbefu i udźca wołowego. Suszenie ciepłym powietrzem nadaje jej kruchości i chrupkości.
Aromatyczny przysmak stanowi doskonały posiłek dla psów każdej wielkości. Kilogram produktu wyrabiany jest z 4 kilogramów mięsa. Przysmak nie zawiera konserwantów, wzmacniaczy smaku i aromatu oraz wypełniaczy.

O CIASTKACH MIĘSNYCH

Nasze mięsne ciastka zostały nazwane tak ze względu na ich kruchość (idealnie łamliwe, nie rozpadają się na tysiące elementów). Produkt jest suszony, nie wypiekany, a więc nie zawiera mąki, nie zawiera nic zbędnego, skład to tylko mięso  (75%) i dodatek (25%) jabłka.
Ich forma to płaski pasek o szerokości kciuka.

Koniecznie odwiedź stronę producenta www.milord.com.pl

 

Zgłoś się do kampanii poprzez FACEBOOK dodając KOMENTARZ z imieniem swojego psa. Pamiętaj, aby zostać testerem Twój pies musi posiadać aktywny profil w serwisie ZooTest.pl
Zgłoś się do kampanii poprzez INSTAGRAM dodając KOMENTARZ z imieniem swojego psa Pamiętaj, aby zostać testerem Twój pies musi posiadać aktywny profil w serwisie ZooTest.pl