Sprawdź jak lekkostrawna i niedrażniąca jest formuła karm mokrych O’Canis. Karma zatopiona w sosie własnym ze świeżym mięsem jest odpowiednia dla psów w każdym wieku.

DLA KOGO: PSY
TEMAT: Wypróbuj wyborne mięso jelenia w sosie własnym z żurawiną i porem.
PRODUKT TESTOWY: O’Canis mięso jelenia z kaszą gryczaną 4 x 400g
WARTOŚĆ RYNKOWA PRODUKTU: 35,96zł

O’Canis jeleń z gryką, żurawiną i porem jest kompletną karmą z naturalnych składników, bez sztucznych aromatów, obcych protein, konserwantów i substancji barwiących. Dzięki delikatnej obróbce mokra karma jest wyjątkowo niedrażniąca, gwarantuje wysoki poziom tolerancji i łatwość trawienia. Wysoki poziom dostępności biologicznej zapewnia niskie zużycie karmy. Karma jest produktem w sosie własnym ze świeżym mięsem i idealnie nadaje się dla psów w każdym wieku. Składa się z czterech składników dlatego nadaje się dla psów alergików z delikatnym układem pokarmowym. Może być stosowana pod nadzorem weterynarza w diecie wykluczającej.

Skład: 93% mięsa z jelenia, 5% kaszy gryczanej, 1% żurawiny, 1% porów
Składniki analityczne: 11,4% białka surowego, 7,2% tłuszczu surowego, 1,2% popiołu surowego, 0,3% włókna surowego, 78,1% wilgotności, wapń: 0,90g/kg, fosfor: 0,70g/kg, 121,08kcal/100g substancji oryginalnej

Zalety:

  • świeże składniki
  • delikatna obróbka
  • bez chemicznych dodatków, aromatów i sztucznych barwników
  • bez konserwantów
  • bez substancji wabiących

Koniecznie odwiedź stronę producenta www.OCanis.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w testowaniu, dodaj komentarz do tego postu na Facebooku lub Instagramie
Kliknij w post aby do niego przejść i dodać swoje zgłoszenie