Czy codzienna karma może być rarytasem? TAK! Przetestuj wyjątkową karmę dla kotów Bozita i sprawdź czy Twój kot pokocha jeden z najsmaczniejszych produktów na rynku.
DLA KOGO: KOTY
TEMAT:  Traktujemy psy i koty jako towarzyszy życia i wierzymy, że ich dobra kondycja jest wynikiem naturalnie zdrowej diety i aktywnego trybu życia.
PRODUKT TESTOWY: Bozita Indoor & Sterylised z reniferem bez dodatku zbóż 2 x 400g
WARTOŚĆ RYNKOWA PRODUKTU: 43,68 zł

 

Bozita Indoor & Sterilised z reniferem, BEZ DODATKU ZBÓŻ to pełnoporcjowa, zbilansowana karma dla dorosłych kotów. Karma została dostosowana do nieco niższych potrzeb energetycznych kotów po sterylizacji oraz przebywających w domu, co czyni ją również odpowiednią dla kotów starszych lub z nadwagą. Zawartość świeżego renifera i kurczaka przyczynia się do zwiększenia walorów smakowych oraz strawności karmy, ułatwiając kotu przyswajanie składników odżywczych. Karma zawiera prebiotyczne włókna FOS i MOS dla sprawniejszego funkcjonowania mikrobiomu jelitowego oraz naturalne beta-glukany drożdżowe o właściwościach prozdrowotnych. Karma zawiera również optymalnie zbilansowane minerały (Ca, P, Mg), a także charakteryzuje się wysoką zawartością witamin i tauryny.

  • pełnoporcjowa karma bezzbożowa dla dorosłych kotów
  • dostosowana do potrzeb kotów po sterylizacji, o niskim poziomie aktywności
  • zawiera mięso renifera zapewniające wyjątkową smakowitość i przyswajalność

Dawkowanie waga kota (kg) / dzienna porcja (g)
3 kg – 30g
4 kg – 35g
5 kg – 40g
6 kg – 45g
7 kg – 50g

Podane ilości są jedynie orientacyjne, ponieważ rzeczywiste zapotrzebowanie zależy od konkretnego zwierzęcia i powinno zostać dostosowane do wielkości, wieku oraz poziomu aktywności kota. Twój kot powinien mieć stały dostęp do świeżej wody.

Koniecznie odwiedź stronę producenta www.bozita.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w testowaniu, dodaj komentarz do tego postu na Facebooku lub Instagramie
Kliknij w post aby do niego przejść i dodać swoje zgłoszenie