Wybierz obroże GRIP Dog Gear wyjątkowy komfort w designerskim stylu!
DLA KOGO: PSY
TEMAT:  3w1 : wygoda, styl i wytrzymałość. Sprawdź jak praktyczna może być obroża półzaciskowa marki GRIP Dog Gear.
PRODUKT TESTOWY: obroża półzaciskowa, podszycie alcantara z żakardową taśmą ozdobną.
WARTOŚĆ RYNKOWA PRODUKTU: od 39,00 zł
STATUS KAMPANII
Zgłoszenia do: 3.06.2020
Kampania trwa.

 

Obroże GRIP Dog Gear zostały stworzone z myślą zapewnienia maksymalnego komfortu Twojego psa podczas codziennych spacerów. Wyjątkowo delikatne podszycie alcantara jest łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu, ale także chroni sierść oraz szyję przed wytarciem. Ozdobiona od zewnątrz żakardową taśmą pozwala na odważne kompozycje dopasowane do gustu nawet najwybredniejszych właścicieli czworonogów, z zachowaniem maksymalnej wytrzymałości. Obroża półzaciskowa sprawdzi się doskonale w przypadku psów długowłosych, skorych do ucieczek oraz tych, których obwód szyi jest większy niż obwód głowy.

Rozmiar obroży dopasowany jest do wielkości psa:
– „S”o szerokości 2 cm dla psów ras miniaturowych
– „M” o szerokości 3 cm dla psów ras małych i średnich
– „L”o szerokości 4 cm dla psów ras średnich
– „XL” o szerokości 5 cm dla psów ras dużych i chartów

„Na rynku zoologicznym jest wiele dobrych firm szyjących akcesoria dla psów, jednak głównie są to firmy szyjące albo mocny sprzęt przez co trochę toporny albo ozdobny z pięknymi wzorami, ale za to zbyt delikatny dla niektórych psów. GRIP Dog Gear łączy ze sobą te dwa światy, czyli wytrzymałość oraz estetykę.
Dlatego też w naszym logo widnieje sylwetka American Staffordshire Terrier, który “powinien sprawiać wrażenie wyjątkowo silnego. (…)” i być „przy tym elegancki i zwinny.” Oczywiście drugim powodem jest prywatne zamiłowanie do bullowatych, a szczególnie do dwóch asystentów: Fajtera i Grimma. A GRIP dlatego, że naszą pasją sportową jet IPO, gdzie ten grip czyli chwyt ma być mocny, stabilny z radością w psich oczach. ”
Justyna, Fajter&Grimm

Koniecznie odwiedź profil producenta GRIP Dog Gear.